Матеріально - технічне забезпечення закладу

Досконала матеріально-технічна база - запорука успішної школи

У школі обладнано 14 навчальних кабінетів. До послуг учасників навчально-виховного процесу -  приміщення спортивного  залу, бібліотека, шкільна їдальня,  гардероб. Біля школи є ігровий,  футбольний, баскетбольний та  волейбольний майданчики. Обладнано внутрішні туалети.
     Для вихованців ДНЗ  – просторий клас, ігровий куточок, спальня.
      Заклад нараховує одне  навчальне приміщення. Учні школи І ступеня працюють у 4 кабінетах, а учні школи ІІ ступенів працюють за кабінетною системою:
Кабінет української мови та літератури
Кабінет іноземної мови
Кабінет історії
Кабінет біології, хімії та фізики
Спортивний зал
Навчальна майстерня з обробки металу і деревини
Кабінет музичного та образотворчого мистецтва
Кабінет математики
Кабінет географії
Кабінет обслуговуючої праці
    Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно - гігієнічні умови приміщень кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання.
   Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Ванівського НВК. Для поліпшення навчально - матеріальної бази окремих кабінетів, їх оформлення, покращення санітарно - гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.