Навчальний процес

Графік навчального процесу

Режим роботи комунального закладу освіти

Ванівського НВК«ЗШ І-ІІ ступенів-дитячий садок»

Сокальської районної  ради на 2015/2016 н.р.

Режим роботи закладу – 5-денний (8.00 год. – 17.00 год.)

Тип навчального закладу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок

Структура школи:кількість класів початкової школи – 4; комплектів - 2,

кількість класів середньої школи – 5; всього класів 9.

Всі  класи навчаються в першу зміну.

Відповідно до статті 16 Закону України "Про загальну середню освіту” 2015/2016 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня. Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:І семестр – з 01 вересня по 25 грудня;ІІ семестр – з 01 лютого по 30 травня. Протягом навчального року для учнів проводяться канікули:осінні – зимові – з 25 грудня по 01 лютого;літні – з дня закінчення навчального року по 31 серпня. Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (2 – 5 червня), навчальних екскурсій та практики у 5-8  класах (2 червня – 13 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової (13 – 22 травня), основної (01 - 10 червня) школи.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів - 18-19 червня.

Режим роботи початкової школи підпорядковується режиму роботи старшої школи. Відповідно до п.5 ст.16 Закону України "Про загальну середню освіту" та листа Міністерства освіти та науки України "Про тривалість уроків у початкових класах " від 27.10.1999 р. №1/9 – 419, урок у 1 класі триває 35 хвилин, у 2 – 4 класах – 40 хвилин. Різниця в часі навчальних годин використовується для продовження тривалості перерв між уроками з метою організації продуктивного відпочинку учнів, для відновлення фізичних та розумових сил кожної дитини.По закінченню уроку вчитель та учні виходять із кабінету.

Класні керівники та вчителі під час перерви чергують згідно графіка чергування і забезпечують дисципліну учнів, а також несуть відповідальність за поведінку, життя та здоров'я учнів на перервах