ВІЗИТНА КАРТКА

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

Тут ви знайдете найважливішу детальну інформацію про історію нашого НВК, педагогічний колектив, традиції школи, досягнення наших учнів, заходи, фото та багато іншої корисної і цікавої інформації.

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись із життям нашого НВК і ми станемо вашими друзями, а ви нашими постійними відвідувачами.

ПОВНА НАЗВА  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ

Ванівський навчально - виховний комплекс

" Загальноосвітня школа І - ІІ  ступенів  -  дитячий садок "

НАША АДРЕСА

Львівська область, Сокальський район, село Ванів, вулиця Липнева 26, (03 257)5-46-31

e-mail:[email protected]

ПРОФІЛЬ НВК

універсальний

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ

народознавство

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КОЛЕКТИВ

творче використання інтерактивних технологій навчання в умовах реалізації компетентнісного навчання

" МАЙДАНЧИК  ІННОВАЦІЙ "

Організація наступності у розвитку нахилів та інтересів учнів через активне використання дитячого портфоліо

СЬОГОДЕННЯ

Ліцензований обсяг кількості учнів,

що можуть навчатися у приміщенні НВК, - 240 осіб.

На даний час у навчальному закладі навчаються  74 учні,

виховуються  20 вихованці дошкільної групи.

Освітню діяльність здійснюють  16 педагогічних працівників,

працює  7 осіб обслуговуючого персоналу та 3 сезонних робітників.

Навчально-виховний комплекс створює умови для всіх учасників навчально-виховного процесу та сприймає дітей такими, якими вони є,

готує дитину до самостійного життя і вчить займати в ньому своє місце...

19 груд. 2017

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!!!

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Не встигли оглянутись - як уже і Миколая ! А це особливе свято і для малих, і для дорослих. Цілий рік Святий Миколай спостерігає за дітьми з небес: чи добре поводяться, чи старанно вчаться в школі, чи допомагають батькам?19 грудня – це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважують: чого було більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково під подушкою знайдуть подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки, обдаровує дітей радістю, сіє в їхні серця зернятка добра та любові. Доброю традицією нашої школи стало щорічне привітання молодших школярів зі святом Миколая. Усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали нас в тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.
12 груд. 2017

Андріївські вечорниці

13.12.17 о 16:00 год запрошуємо усіх на " Андріївські вечорниці" та "ЯРМАРОК"
4 груд. 2017

Свято Введення Пресвятої Богородиці

День Введення Пресвятої Богородиці у храм припадає на початок Різдвяного посту - 4 грудня. Цей одне з дванадцяти найважливіших церковних свят. Сьогодні історію цього свята нам розповіла Галина Юріївна Семениши, учитель основ християнської етики.
1 груд. 2017

Всесвітній День боротьби зі СНІДом,

1 грудня у Ванівському НВК . були проведена тематична лінійка, присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом, головною метою якої було підвищити рівень обізнаності школярів щодо збереження власного здоров’я, надання достовірної інформації про ВІЛ/СНІД формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Лінійка розпочалась із того, що учні провели флешмоб та із запалених лампадок виклали червону стрічку, як символ боротьби зі СНІДом . У школі були розміщені плакати та інформаційні стенди відповідної тематики . Учням та вчителям була донесена інформацію про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. Декламувались вірші присвячені даній темі.
20 лист. 2017

Інстуктаж для учнів

20 листопада Борис Олег Володимирович - головний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби ЦЗ та його колега провели з учнями нашого НВК інформаційно-розя'снювальну роботу щодо правил пожежної безпеки у побуті в осінньо-зимовий період. Вони розповіли учням основні правила поведінки щодо запобігання виникнення пожеж, порядку дій при виникненні різних надзвичайних ситуацій, та як поводитись у надзвичайних ситуаціях, у тому числі при виявленні підозрілих і вибухонебезпечних предметів.
19 лист. 2017

Екскурсія гуртківців " Веселковий віночок "до музею "ПАЛАЦУ ПОТОЦЬКИХ"

Екскурсія зо музею " ПАЛАЦУ ПОТОЦЬКИХ"
9 лист. 2017

9 листопада День української мови та писемності

22 жовт. 2017

КАНІКУЛИ!!!

Осінні канікули у школі з 23 жовтня по 29 жовтня 2017 року. ..
18 жовт. 2017

Навчальна евакуація у школі.

13 жовт. 2017

Покров Пресвятої Богородиці

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва, річницю створення УПА. В переддень цих важливих для нашої країни дат у нашому навчальному закладі відбулося свято

Нема результатів.

26 груд. 2019
Молебень
Сьогодні в нашому НВК відбувся молебень за щасливо прожитий рік

19 груд. 2019
Свято МИКОЛАЯ
Напевно, кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи. Сьогодні і до нашого НВК завітав СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.

15 лист. 2019
"ОКо"
У стінах нашого навчально-виховного комплексу було проведено навчання батьків у освітній організації системи навчання "ОКо". Де батьки ознайомились із цією системою, та дізнались принципи реєстрації, роботи та користування даного нововведення в освіті.