ВІЗИТНА КАРТКА

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

Тут ви знайдете найважливішу детальну інформацію про історію нашого НВК, педагогічний колектив, традиції школи, досягнення наших учнів, заходи, фото та багато іншої корисної і цікавої інформації.

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись із життям нашого НВК і ми станемо вашими друзями, а ви нашими постійними відвідувачами.

ПОВНА НАЗВА  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ

Ванівський навчально - виховний комплекс

" Загальноосвітня школа І - ІІ  ступенів  -  дитячий садок "

НАША АДРЕСА

Львівська область, Сокальський район, село Ванів, вулиця Липнева 26, (03 257)5-46-31

e-mail:[email protected]

ПРОФІЛЬ НВК

універсальний

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ

народознавство

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КОЛЕКТИВ

творче використання інтерактивних технологій навчання в умовах реалізації компетентнісного навчання

" МАЙДАНЧИК  ІННОВАЦІЙ "

Організація наступності у розвитку нахилів та інтересів учнів через активне використання дитячого портфоліо

СЬОГОДЕННЯ

Ліцензований обсяг кількості учнів,

що можуть навчатися у приміщенні НВК, - 240 осіб.

На даний час у навчальному закладі навчаються  74 учні,

виховуються  20 вихованці дошкільної групи.

Освітню діяльність здійснюють  16 педагогічних працівників,

працює  7 осіб обслуговуючого персоналу та 3 сезонних робітників.

Навчально-виховний комплекс створює умови для всіх учасників навчально-виховного процесу та сприймає дітей такими, якими вони є,

готує дитину до самостійного життя і вчить займати в ньому своє місце...

26 лют. 2018

ЕКСКУРСІЯ!!!

26 лютого учні 5-9 класів та вчителі Ванівського НВК відвідали Львівський музей визвольної боротьби України.
20 лют. 2018

Пам"ять Героїв Небесної Сотні

Горить свіча і пам’яті сльоза Додолу з неї краплями стікає. Земля ридає, плачуть небеса – Героїв Україна пам’ятає! 20 лютого у нашій школі відбулася лінійка пам"яті Героїв Небесної Сотні
16 лют. 2018

"Допоможи птахам взимку"

Взимку життя птахів повністю підпорядковане пошукам їжі. Це не проста для них справа, адже світловий день дуже короткий. Учні нашого НВК з радістю взяли участь в акції "Допоможи птахам взимку" - виготовили і почепили годівничку в шкільному саду.
14 лют. 2018

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА!!!

Любов – це мить, що дає життя вічності.
4 лют. 2018

Венчір зустрічі випускників!!!

Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.
8 січ. 2018

Шкільний вертеп

Шкільний вертеп завітав до церкви Різдва Пресвятої Богородиці у с.Глухові.
7 січ. 2018

РІЗДВО 2018

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!!!
2 січ. 2018

ОГОЛОШЕННЯ!!!!

ОГОЛОШЛЕННЯ!!! Під час зимових канікул гурток " Веселковий віночок" працює за таким графіком: понеділок, середа і четвер з 12:00 до 14:00 години
1 січ. 2018

З НОВИМ 2018 РОКОМ!!!!
29 груд. 2017

НОВОРІЧНЕ СВЯТО!!!

У Новому році хочеться побажати всім радості, щастя, здоров'я, багатства та довгого віку!

Нема результатів.

26 груд. 2019
Молебень
Сьогодні в нашому НВК відбувся молебень за щасливо прожитий рік
19 груд. 2019
Свято МИКОЛАЯ
Напевно, кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи. Сьогодні і до нашого НВК завітав СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.
15 лист. 2019
"ОКо"
У стінах нашого навчально-виховного комплексу було проведено навчання батьків у освітній організації системи навчання "ОКо". Де батьки ознайомились із цією системою, та дізнались принципи реєстрації, роботи та користування даного нововведення в освіті.