ВІЗИТНА КАРТКА

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

Тут ви знайдете найважливішу детальну інформацію про історію нашого НВК, педагогічний колектив, традиції школи, досягнення наших учнів, заходи, фото та багато іншої корисної і цікавої інформації.

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись із життям нашого НВК і ми станемо вашими друзями, а ви нашими постійними відвідувачами.

ПОВНА НАЗВА  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ

Ванівський навчально - виховний комплекс

" Загальноосвітня школа І - ІІ  ступенів  -  дитячий садок "

НАША АДРЕСА

Львівська область, Сокальський район, село Ванів, вулиця Липнева 26, (03 257)5-46-31

e-mail:[email protected]

ПРОФІЛЬ НВК

універсальний

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ

народознавство

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КОЛЕКТИВ

творче використання інтерактивних технологій навчання в умовах реалізації компетентнісного навчання

" МАЙДАНЧИК  ІННОВАЦІЙ "

Організація наступності у розвитку нахилів та інтересів учнів через активне використання дитячого портфоліо

СЬОГОДЕННЯ

Ліцензований обсяг кількості учнів,

що можуть навчатися у приміщенні НВК, - 240 осіб.

На даний час у навчальному закладі навчаються  74 учні,

виховуються  20 вихованці дошкільної групи.

Освітню діяльність здійснюють  16 педагогічних працівників,

працює  7 осіб обслуговуючого персоналу та 3 сезонних робітників.

Навчально-виховний комплекс створює умови для всіх учасників навчально-виховного процесу та сприймає дітей такими, якими вони є,

готує дитину до самостійного життя і вчить займати в ньому своє місце...

9 січ. 2019

Вертеп

Щороку християнські родини з настанням величного свята Різдва ,чекають у своїх домівках на прихід вертепу. Такий собі мандрівний театр, який з хати до хати прославляє новонародженого Ісуса Христа у Вифлеємі.
29 груд. 2018

Поїздка у Львів

29.12 учні нашої школи разом з вчителями побували у Львівському цирку, де переглянули захоплююче циркове шоу «НОВОРІЧНЕ КОРОЛІВСТВО». Учні мали нагоду побачити феєричне шоу з виступом циркових артистів .. Цікаво те, що артистами цирку є зірки, які вражають своїм талантом. Всі отримали безліч позитивних емоцій та задоволення від захоплюючої поїздки.
28 груд. 2018

НОВОРІЧНЕ СВЯТО!!!

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне —чудес.
20 груд. 2018

" Шкідливі звички"

Виховна година "Шкідливі звички – загроза здоровій сім’ї ."
19 груд. 2018

ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!!!

19 грудня – день святого Миколая.
14 груд. 2018

ЛИСТ зі СХОДУ

Ванівський НВК отримав листа від хлопчика зі Сходу, учні та вчителі відразу написали йому відповідь.
14 груд. 2018

Виховна година

" Права дитини"
13 груд. 2018

Андрівський ярмарок

13.12.2018 р. відбувся Андрівський ярмарок солодощів виготовлених руками учнів та батьків
13 груд. 2018

Андріївські вечорниці.

Андріївські вечорниці. Свято Андрія – одне з проявів української національності і самобутності
10 груд. 2018

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України - свято сміливих, сильних, спритних, витривалих та мужніх захисників незалежності нашої України. Саме такими і зростають наші хлопці і дівчата.

Нема результатів.

26 груд. 2019
Молебень
Сьогодні в нашому НВК відбувся молебень за щасливо прожитий рік

19 груд. 2019
Свято МИКОЛАЯ
Напевно, кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи. Сьогодні і до нашого НВК завітав СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.

15 лист. 2019
"ОКо"
У стінах нашого навчально-виховного комплексу було проведено навчання батьків у освітній організації системи навчання "ОКо". Де батьки ознайомились із цією системою, та дізнались принципи реєстрації, роботи та користування даного нововведення в освіті.