ВІЗИТНА КАРТКА

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ

Тут ви знайдете найважливішу детальну інформацію про історію нашого НВК, педагогічний колектив, традиції школи, досягнення наших учнів, заходи, фото та багато іншої корисної і цікавої інформації.

Сподіваємось, що вам буде цікаво познайомитись із життям нашого НВК і ми станемо вашими друзями, а ви нашими постійними відвідувачами.

ПОВНА НАЗВА  НАВЧАЛЬНОГО  ЗАКЛАДУ

Ванівський навчально - виховний комплекс

" Загальноосвітня школа І - ІІ  ступенів  -  дитячий садок "

НАША АДРЕСА

Львівська область, Сокальський район, село Ванів, вулиця Липнева 26, (03 257)5-46-31

e-mail:[email protected]

ПРОФІЛЬ НВК

універсальний

ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ПОЗАКЛАСНОЇ РОБОТИ

народознавство

НАУКОВО - МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА, НАД ЯКОЮ ПРАЦЮЄ КОЛЕКТИВ

творче використання інтерактивних технологій навчання в умовах реалізації компетентнісного навчання

" МАЙДАНЧИК  ІННОВАЦІЙ "

Організація наступності у розвитку нахилів та інтересів учнів через активне використання дитячого портфоліо

СЬОГОДЕННЯ

Ліцензований обсяг кількості учнів,

що можуть навчатися у приміщенні НВК, - 240 осіб.

На даний час у навчальному закладі навчаються  74 учні,

виховуються  20 вихованці дошкільної групи.

Освітню діяльність здійснюють  16 педагогічних працівників,

працює  7 осіб обслуговуючого персоналу та 3 сезонних робітників.

Навчально-виховний комплекс створює умови для всіх учасників навчально-виховного процесу та сприймає дітей такими, якими вони є,

готує дитину до самостійного життя і вчить займати в ньому своє місце...

12 жовт. 2017

ДЕНЬ ТУРИЗМУ

ДЕНЬ ТУРИЗМУ 12.10 у нашому НВК провели цікаві змагання до ДНЯ ТУРИЗМУ.
30 вер. 2017

Урочисте свято до ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

29 вересня у школі пройшов святковий концерт підготовлений учнями школи для вчителів . Танцювальні та гумористичні номери, пісні, щирі привітання та найкращі побажання підняли настрій всім присутнім на святі.
28 вер. 2017

ВІТАЄМО ВСІХ ВЧИТЕЛІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!!!!

У цей осінній день вітаємо всіх вчителів, бажаємо їм завжди бути терплячими до учнів, вірними своїй професії і, звичайно ж, залишатися квітучими і щасливими. Адже вчитель – це не просто професія, як слюсар або продавець, вчитель – це покликання і поклик душі.
28 вер. 2017

Майстер - клас для учнів 1,2 класів " Для книжечки на згадочку зробимо закладочку"

Майстер -клас
18 вер. 2017

«Квітковий вернісаж».

Мабуть, найбільшу насолоду й радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Запах і різномаїття ніжних квітів – це ні з чим незрівняна краса рідної природи, сприяти вихованню в учнів любові до природи, готовності берегти і примножувати її багатства – саме в таку пору у школі вже вкотре ми проводимо виставку-огляд «Квітковий вернісаж». У конкурсі брали участь 2 – 9 класи!
14 вер. 2017

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень у нашому НВК.Змагання з футболу між командами учнів 5 - 9 класів.Переможцями стали учні 8 класу.Вітаємо!
2 вер. 2017

Свято у рідній школі

Ювілей школи
24 серп. 2017

ЮВІЛЕЙ ШКОЛИ!!!!!!!!!!!!!!!

Я, ВАНІВСЬКИЙ НВК « ЗШ І-ІІ ст.. – дит. садок» , запрошую всіх своїх випускників, всіх теперішніх учнів, всіх тих, хто працював чи зараз працює у моїх класах, з моїми дітлахами, всіх тих, хто переймається нашими проблемами і підтримує нас, до себе на ювілей. Знаю, що серед моїх випускників є вчені і лікарі, вчителі і бізнесмени, юристи і військові, робітники і сільські трудівники. Є серед вас чарівні жінки-матері й дбайливі чоловіки - батьки. Є маленькі кумедні хлопчики і веселі дівчатка. Ви всі дуже різні, але є те, що об′єднує вас - це я ваша рідна Ванівська школа. Ви, напевне, вже чули, що незабаром я відзначатиму свій 30-річний ювілей. Я готуюся до свята і вірю що воно буде справжнім. Завітайте 1 вересня о 9.00 до школи. Подаруйте школі тепло своїх сердець.
26 трав. 2017

Свято Останнього дзвоника

19 трав. 2017

Свято матері

Нема результатів.

26 груд. 2019
Молебень
Сьогодні в нашому НВК відбувся молебень за щасливо прожитий рік
19 груд. 2019
Свято МИКОЛАЯ
Напевно, кожна дитина найбільше чекає свято Святого Миколая. Цей день дарує кожному віру у здійснення найзаповітніших мрій, закладає в дитячі душі світлі почуття доброти, радості й втіхи. Сьогодні і до нашого НВК завітав СВЯТИЙ МИКОЛАЙ.
15 лист. 2019
"ОКо"
У стінах нашого навчально-виховного комплексу було проведено навчання батьків у освітній організації системи навчання "ОКо". Де батьки ознайомились із цією системою, та дізнались принципи реєстрації, роботи та користування даного нововведення в освіті.